Jūsų krepšelis

Veido odos priežiūros istorija


Veido odos atsinaujinimo ciklas

„Pirmas žingsnis švariai ir glotniai odai“

Kas yra mirusios odos ląstelės?

Oda yra pagrinde padalinta į dermį ir epidermį. Naujos odos ląstelės susidaro stratum germinativum sluoksnyje (šis sluoksnis yra epidermio pagrindas), juda aukštyn link paviršiaus ir po to yra nuvalomos. Viršutiniausias sluoksnis, stratum corneum, yra sluoksnis mirusių ląstelių kurios sudaro vadinamą stogą odos vidiniams sluoksniams. Šis sluoksnis išsivalo per 28 dienas. Jeigu valymo ciklas įvyksta greičiau negu per 28 dienas, oda tampa lieknesnė negu paprasta oda ir tuo pačiu tampa jautri ir labai linkusi į dirgimą. Kita vertus, jeigu ciklas užtrunka ilgiau negu 28 dienas, odos struktūra tampa kieta ir stora, kas gali sukelti daugelį odos problemų.

Kas yra veido odos valymas ir nusluoksniavimas

Kai esame jauni, mūsų oda gali veikti pagal 28 dienų odos atsistatymo ciklą, išvalydama negyvas veido odos ląsteles tinkamu metu. Laikui bėgant ir mums vis bręstant ir nepageidaujamam senėjimo procesui beprasidedant, veido odos valymo ciklas sulėtėja ir negyvos odos ląstelės susikaupia ant odos paviršiaus. Todėl veido oda pradeda ne tik atrodyti šiurkšti, papilkėjusi, atsivėrusiomis poromis, su vis gilėjančiomis raukšlelėmis, bet dar ir dėl padidėjusio Stratum Corneum sluoksnio, oda atrodo tamsesnė ir trapesnė, kadangi drėgmė ir maistinės medžiagos ne taip lengvai gali prasiskverbti pro šį sluoksnį. Reguliarus negyvų odos ląstelių šalinimas yra pirmas ir paprasčiausias žingsnis odos priežiūrai. To pasekoje Jūsų veido oda taps švaresnė ir skaidresnė ir atgaus natūralų spindesy.

Intensyvus skaidrinantis kondicionierius

Tikslina ir šviesina odą išvalydamas mirusias odos ląsteles naudojant salicilo rūgštį ir energizuoja odą naudojant Centella Asiatica ekstraktą ir Nutrimariną. Jis dar paruošia odą tam, kad pagerintų kitų odos priežiūros produktų poveikį.

IASO intensyvus stipriai skatinantis, atstatomasis tonikas-maitinantis skystis

Intensyvi, švelni odos atstatymo formulė su išskirtine kompleksine sudėtimi, su hidroksido rūgštimi ir augalų ekstraktais. Nuimantis mirusias ląsteles ir pagreitina pačios odos atsistatymo ciklą. Iš karto padidina odos švelnumą, skaidrumą ir spindesį.

IASO pigmentines dėmes šalinantis ir šviesinantis, poliruojantis exfoliatorius. Valantis ir nusluoksniuojantis gelis

Geliniu pagrindu giluminis valiklis su Celiulioze (scrub) – valiklis, iš karto pagerina odos kompleksiją. Švelnus, smulkių dalelių, poliruojantis. Pagerina greitą ląstelių atsistatymą, paliekant odą naujesnę, skaidresnę ir gyvybingesnę.

Odos pleiskanų šalinimui paruošiamasis tonikas

Pleiskanų šalinimas yra odos atsinaujinimo pagrindas. Šis tonikas pašalina nusėdusias odos pleiskanas, kad būtų išryškinama tyra ir švelni oda. Neskaitant ląstelių apyvartos optimizaciją ir odos natūralaus spindėsio atidengimo, jis dar paruošia odą drėkinimo procesui.