Jūsų krepšelis

IASO istorija


IASO Kompanijos pristatymas

IASO yra prestižinis prekės ženklas sukurtas adresuoti jūsų sudėtingus ir iniciatyvius odos priežiūros poreikius remiantis pirmaujančių dermatologų tyrimais ir ekspertize. IASO, Graikų dievo Asklepijaus pirmoji dukra, simbolizuoja atjaunėjimą ir sveikatą. „Jaunai ir sveikai odai kurios jūs nusipelnėte“, IASO pradėjo bendradarbiauti su odos ekspertais ir dermatologais tam, kad pasiektų puikios odos šaltinį. Remiantis jų kasdienine patirtimi su aukščiausios kokybės ingredientais ir išsivysčiusios technologijos puikia harmonija, IASO suteikia jaunystės spindėsį ir nesenstantį grožį jūsų odai.

Nuo mūsų pradžios 2001 metais, IASO susilaukė pasitikėjimo ne tik iš mūsų pirkėjų, bet ir pardavėjų, kaip viena iš patikimiausių odos priežiūros ekspertų savo rinkoje. IASO plečiasi ne tik savo valstybėje, bet jau pradeda tapti pasauliniu prėkės ženklu, pradedant su rinkos plėtimu į Naująją Zelandiją 2006 metais, Kiniją 2007 metais, Vietnamą 2009 metais, JAV 2010 metais, Singapūrą ir Indoneziją 2012 metais, 2013 Baltijos šalys.

Kompanijos istorija 

Metai Mėnuo Svarbiausias įvykis
2001 Spalis Įkurta IASO korporacija.
Lapkritis Patvirtintas pardavimo ženklas ir produktų dizainas.
Pradėta produktų gamyba kartu su vienu iš Korėjos geriausių dermatalogų Sąjunga
2002 Balandis Pateiktas prašymas patentuoti intelektualią IASO nuosavybę.
Rugsėjis Gautas registracijos certifikatas IASO firmos ženklui.
Spalis Išleisti 29 IASO kosmetikos produktai.
2003 Liepa Gautas apdovanojimas „Metų geriausias dizainas Korėjoje“.
2007 Balandis Buvome sertifikuoti kaip INNO-BIZ (Inovatyvaus verslo kompanija.)
Spalis Pradėta eksportuoti į Kiniją ir Naująją Zelandiją.
2009 Gegužė Buvome sertifikuoti kaip Venture Company.
Rugpjūtis Pradėta eksportuoti į Vietnamą.
2010 Spalis Pradėta eksportuoti į JAV.
2012 Sausis Buvome sertifikuoti „Hi-Seoul“ ženklu Seulo Metropolitano Vyriausybės.
Rugsėjis Pradėta eksportuoti į Singapūrą ir Indoneziją.

Odos priežiūros istorija: Pleiskanų valymas

„Pirmas žingsnis švariai ir glotniai odai“

Kas yra mirusios odos ląstelės?

Oda yra pagrinde padalinta į dermį ir epidermį. Naujos odos ląstelės susidaro stratum germinativum sluoksnyje (šis sluoksnis yra epidermio pagrindas), juda aukštyn link paviršiaus ir po to yra nuvalomos. Viršutiniausias sluoksnis, stratum corneum, yra sluoksnis mirusių ląstelių kurios sudaro vadinamą stogą odos vidiniams sluoksniams. Šis sluoksnis išsivalo per 28 dienas. Jeigu valymo ciklas įvyksta greičiau negu per 28 dienas, oda tampa lieknesnė negu paprasta oda ir tuo pačiu tampa jautri ir labai linkusi į dirgimą. Kita vertus, jeigu ciklas užtrunka ilgiau negu 28 dienas, odos struktūra tampa kieta ir stora, kas gali sukelti daugelį odos problemų.

Kas yra Exfoliating Care?

Kai esame jauni, mūsų oda gali veikti pagal 28 dienų pleiskanų valymo ciklą, išvalydama mirusias ląsteles tinkamu metu. Mums vis augant, odos pleiskanų valymo ciklas sulėtėja ir mirusios odos ląstelės susikaupia ant odos paviršiaus. Todėl oda pradeda ne tik atrodyti šiurkšti ir tanki, bet dar ir dėl padidėjusio stratum corneum sluoksnio, oda atrodo tamsesnė ir trapesnė, kadangi drėgmė ir maistinės medžiagos ne taip lengvai gali prasiskverbti pro šį sluoksnį. Reguliarus mirusių odos ląstelių pašalinimas yra pirmas ir paprasčiausias žingsnis odos priežiūroje ir jis pastatys jus ant kelio į švaresnę, skaidresnę odą.

Intensyvus skaidrinantis kondicionierius

Tikslina ir šviesina odą išvalydamas mirusias odos ląsteles naudojant salicilo rūgštį ir energizuoja odą naudojant Centella Asiatica ekstraktą ir Nutrimariną. Jis dar paruošia odą tam, kad pagerintų kitų odos priežiūros produktų poveikį.

IASO intensyvus stipriai skatinantis, atstatomasis tonikas-maitinantis skystis

Intensyvi, švelni odos atstatymo formulė su išskirtine kompleksine sudėtimi, su hidroksido rūgštimi ir augalų ekstraktais. Nuimantis mirusias ląsteles ir pagreitina pačios odos atsistatymo ciklą. Iš karto padidina odos švelnumą, skaidrumą ir spindesį.

IASO pigmentines dėmes šalinantis ir šviesinantis, poliruojantis exfoliatorius. Valantis ir nusluoksniuojantis gelis

Geliniu pagrindu giluminis valiklis su Celiulioze (scrub) – valiklis, iš karto pagerina odos kompleksiją. Švelnus, smulkių dalelių, poliruojantis. Pagerina greitą ląstelių atsistatymą, paliekant odą naujesnę, skaidresnę ir gyvybingesnę.

Odos pleiskanų šalinimui paruošiamasis tonikas

Pleiskanų šalinimas yra odos atsinaujinimo pagrindas. Šis tonikas pašalina nusėdusias odos pleiskanas, kad būtų išryškinama tyra ir švelni oda. Neskaitant ląstelių apyvartos optimizaciją ir odos natūralaus spindėsio atidengimo, jis dar paruošia odą drėkinimo procesui.